Profesyonel Ruh, Zanaatkar ruhu, Bizim ısrarımız bize başarı taşır! Bizimle işbirliği, teknoloji, kalite ve kredi ile işbirliği anlamına gelir!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Elmas Karo Testere Bıçağı satış için
iyi kalite Elmas Karo Testere Bıçağı satış için
Müşteri yorumları
İnanılabilir iyi bir şirket ve beş yıl boyunca sizinle iş yapıyoruz, çok güvende hissediyorum.

—— Safir Jose Bello

Uzun yıllar boyunca elmas aletler sipariş ediyorum, kaliteli prodcut'lar ve comforable severive beni çok fazla katlettir

—— Dick Buchanan

Ben sohbet şimdi

China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.
Office Building Resepsiyon Masası Our workshop Inside of our office Freshmen trained in U.S.A. Stone Fair Quality Inspection

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CPEC
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 50000-800000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 70% - 80%
2004 yılında kurulduğundan beri tüm kaynaklarımızı aşındırıcılar ve elmas aletler üzerinde yoğunlaştırıyoruz. Geçtiğimiz 14 yıllık gelişim sürecinde, kaç zorluk yaşadığımızı ve kaç girişimin yaşandığını hatırlamıyoruz, şimdi kendimizle gurur duyuyoruz çünkü hala yaşıyoruz ve önümüzde yürüyoruz. Gelecekte ne kadar riskle karşı karşıya kalacağımızı bilmiyoruz, ama bunun için endişelenmiyoruz çünkü şu an bu sektörde güçlüyiz .

Şu anda sadece bazı gelişmiş otomatik üretim hatları kurmakla kalmıyor, aynı zamanda atölyemizde bazı geleneksel teknolojileri de sürdürüyoruz. Bu, sadece büyük siparişleri çok daha düşük maliyetle üretme yeteneğine sahip olmamakla kalmıyor, aynı zamanda tecrübeli teknisyenlerin elleriyle bazı özel elmas aletler üretme yeteneğine de sahip olduğumuz anlamına geliyor. Açıkçası şimdilik, otomatik üretim hatları ile büyük miktarlarda üretim yapan fabrikayı bulmak çok kolay, ancak ellerinde ve hisleriyle bazı özel aletler yapma konusunda yetkin teknisyenlere sahip bir fabrika bulmak çok zor. Onlar bizim hazinelerimiz, yeteneklerimiz. Şirketimizi diğer üreticilere göre farklı kılıyorlar.

Neyse, bizi seçtiğiniz şey, teknolojiyi seçtiğiniz anlamına gelir, kaliteyi seçersiniz, 14 yıldır ısrar ettiğimiz zanaatkar ruhunu seçersiniz!

İletişim bilgileri
China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.

Tel: 86-371-63690210-8:30-17:30

Faks: 86-371-63690211

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)